Kuhar m/ž

Crikvenica, Hrvatska

Za naše hotele i kampove na lokacijama Crikvenica, Selce tražimo:

KUHAR m/ž

Želite biti dio dinamičnog i uspješnog tima u brzorastućoj turističkoj kompaniji koja kreće u novu eru poslovanja? Tražimo motivirane i strastvene pojedince spremne suočiti se s izazovima i aktivno sudjelovati u oblikovanju naše budućnosti i turističke ponude Hrvatske. Pridružite se našem timu na poziciji kuhar i budite ključni dio naše nove vizije i strategije.

O NAMA

Hotelska grupacija Jadran sa sjedištem u Crikvenici, jedna je od predvodnika turističkog poslovanja na Jadranu.

Korporacija trenutno posluje u četiri destinacije: crikvenička rivijera i makarska rivijera, Postira na otoku Braču i Omišalj na otoku Krku, te u svom portfoliju ima 15 hotela i 3 turistička naselja koji raspolažu s preko 1.600 smještajnih jedinica te preko 500 parcela u kampovima.

Uvjeti:

  • SSS/KV kuhar
  • višegodišnje radno iskustvo
  • poznavanje engleskog jezika
  • visoka razina samostalnosti i odgovornosti u obavljanju radnih zadataka
  • pedantnost i sistematičnost, motiviranost i želja za prenošenje znanja drugima

Nudimo:

  • Rad u jednom od najvećih hotelskih lanaca u Hrvatskoj
  • Mogućnost cjelogodišnjeg zapošljavanja, sezonskog zapošljavanja, rad preko studentskog ugovora
  • Mogućnost edukacije i napredovanja
  • Plaćen putni trošak
  • Osiguran smještaj i topli obrok
  • Mogućnost korištenja mjere stalni sezonac

Pogodnosti:

  • Dodaci na plaću
  • Dar za dijete
  • Dar za novorođenče
  • Uskrsnica
  • Božićnica
  • Regres
  • Slobodan dan za rođendan
  • Program preporuka
  • Nagrada za zaposlenika mjeseca i zaposlenika godine

Čekamo Vašu prijavu!

Kuhar m/ž

Opis posla

Kuhar m/ž

Osobne informacije
Dodaj
Profesionalne informacije
Dodaj
Dodaj
Dodaj
Dodaj